Actueel weer Giethoorn
Laatste update: 2026-05-11 om 13:30 uur
| Temperatuur | 8.4 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1004.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 15.0 km/u om 12:25 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 06:22 u |
| Maximum temp. | 10.9 °C om 10:54 u |
| Windchill | 8.4 °C |
| Hitte index | 7.5 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:20 u |